Kreativ blogger6. ledna 2010 jsem dostala ocenění "blogu", mých stránek. Chci tím poděkovat Marti Lalince, která mi jej udělila a tím mne moc potěšila. Nemám tušení, kde je původ tohoto oceňování a přijde mi to jako přeposílání různých mailů přátelství, přesto mi to opravdu udělalo radost.


MOJE SEDMERO:

1. Ruční práce jsou opradu moje droga...

2. ..., ale moje rodina je pro mě to nejdražší, co jsem kdy v životě měla.

3.V jídle nejsem vybíravá - miluji tvarůžky, dršťkovou, utopence a jiné mňaminky -, ale mák opravdu nemusím :-(.

4. Nesnáším lidskou hloupost, závist a nenávist.

5. Mám oblíbenou modrou, žlutou, oranžovou, růžovou i zelenou barvu, ale v minulosti to byla třeba fialová, která mě teď i s červenou vytáčí.

6. Sladké moc nemusím, ikdyž na čokoládě občas ujedu, ale kus vuřtu si dám ráda. Takový křemešník je můj favorit.

7. Mou nejhorší vlastností je občas přehnaný perfekcionismus a punťičkářstí.MNOU 7 NOMINOVANÝCH STRÁNEK A BLOGŮ:

Vím, Lali, že jsem ocenění dostala od tebe a že sama jsi už oceněná byla,
ale kdybych ho dostala dříve já, byla bys v mé sedmičce, proto jsi tady i teď.Určitě musím vzpomenout stránky Eriky, která je pro mě Matragi Barbie, však posuďte sami.
Je to báječná žena a jsem moc ráda, jsem ji mohla osobně poznat a už teď se těším na naše další setkání.
Doufám, že nám to v dubnu opět vyjde Eri.Peťka pomalinku proniká do tajů PW, ale krásně vyšívá a hlavně se stará o své tři děti.Bohdanka je super baba, háčkuje, vyšívá a už i krásně patchworkuje.
Jo a peče krásné, ale hlavně výborné dortíky.
Jen mě mrzí, že ted na sebe máme tak málo času.Když navštívím tyto stránečky, tak nevnímám okolní svět a nechávám se unést dokonalostí, které je tady až, až... Nádhera...Lucka má ve své sbírce pěkné panenky, které vypadají jako živé. Moc hezky jí to háčkuje...Katka se už sama zařadila mezi postižené patchworkem.
Pomalinku s ním začíná a mě se její práce líbí a těším se, na každý její nový výrobek.
http://patchwork-katka.webgarden.cz/


Není vůbec jednoduché vybrat jen 7 stránek, protože internet je plný krásných a krásných stráneček, ale šla jsem na to se srdíčkem na dlani. Snad se na mě nebudou zlobit ti, na které tady nezbylo místo a doufám, že i nadále budou všichni s chutí mé stránky navštěvovat. Děkuji všem, kteří kdy na mé stránečky zavítali, za jejich drahocený čas a těm, kteří mi napsali, tisícere díky, protože číst tak nádherné vzkazy je opravdu pohlazení... Ahoj Martina